Firma PEMA Sp. z o.o. – dostawca i wykonawca nowoczesnych systemów ogrodzeniowych – istnieje na rynku wielkopolskim od roku 1998.

Naszą główną działalność ukierunkowaliśmy na kompleksową obsługę Firm budowlanych bądź bezpośrednich Inwestorów w zakresie dostawy wysokiej klasy stalowych systemów ogrodzeniowych łącznie z usługą profesjonalnie i terminowo wykonanego montażu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na europejskim rynku, w zakresie różnorodnych systemów ogrodzeniowych. Dokładna wiedza dotycząca parametrów technicznych oraz posiadane różne stopnie wytrzymałości w określonym ich użytkowaniu, pozwalają nam na wybór konkretnego systemu pod naszego Klienta. Państwa zaufanie i zadowolenie – to nasz priorytet.

Firma PEMA współpracuje z wieloma Firmami z Niemiec, Holandii, Francji i Czech. Jesteśmy dystrybutorami takich Firm jak: TESCON, Deermann Zaune, Effertz Zaune, HERAS Security Systems BV Holandia, B & G Fencing, Geisler Zaune, V.O.F. Simons, Dirickx, ABC Holandia, CAME.

W zakresie prowadzonej działalności posiadamy pełną mobilność, profesjonalne ekipy montażowe oraz bardzo dobre wyposażenie sprzętowe, które pozwala nam na wykonywanie prac w różnorodnych warunkach i miejscach w kraju bądź za granicą Polski ( zobacz Referencje).

Naszymi atutami są : pełna oferta najlepszych systemów ogrodzeniowych w pełnej gamie kolorów RAL, fachowość i profesjonalne wykonanie, krótkie terminy dostawy i montażu, doradztwo. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z akcesoriami.

Specjalizujemy się w dostawie i montażu:

– systemowe ogrodzenia panelowe i z siatki ogrodzeniowej
– systemowe ogrodzenia specjalne ( szkoły, boiska sportowe, wybiegi dla zwierząt itd.)
– fundamenty lane betonowe lub punktowe, cokoły z elementów prefabrykowanych
– bramy dwuskrzydłowe, obrotowe, przesuwne, samonośne, furtki
– szlabany drogowe, zapory drogowe, bramki obrotowe i uchylne, kołowroty
– pełna oferta automatyki.

Mając na uwadze posiadane zaufanie i zadowolenie u naszych obecnych Odbiorców, serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami.