W oparciu o prowadzoną współpracę, w naszej ofercie posiadamy produkty firmy CAME :

Automatyczna bariera łańcuchowa typu CAT: jest to kompleksowy automat z siłownikiem, płytą sterującą, odbiornikiem radiowym. Czas otwarcia : CAT -X = 11 sek , CAT – X24 = 9-14 sek. Zakres stosowania : centra handlowe, biura, banki, podjazdy, przejazdy.

ZDJECIE-BLO-DRO-1

Elektromechaniczna blokada typu UNIPARK: jest to automatyczna zapora dla miejsc parkingowych,gdzie występuje potrzeba zablokowania miejsca dla autoryzowanego personelu. Występuje w dwóch rozmiarach: UNIPARK – wys. 450 mm, sze. 350 mm i UNIPARK L – wys. 552 mm, szer. 800 mm. Centrala sterująca pozwala na podłączenie jednorazowe do 4 sztuk blokad obsługiwanych pilotem.

ZDJECIE-BLO-DRO-2

W ofercie posiadamy również produkty firmy TESCON Security Systems typu :

Zapora drogowa typu TYRE KILLER: montowana w nawierzchni jezdni elektrohydrauliczna zapora, wysuwana po otrzymaniu sygnału. Blokada nawierzchni w świetle : od 2000 mm do 6000 mm. Wysokość blokady : zęby wykonane z grubej, hartowanej stali o wys. 475 mm.

ZDJECIE-BLO-DRO-3

Zapora drogowa typu ROAD BLOCKER: jest to elektrohydrauliczna zapora wysuwana z nawierzchni. Blokada nawierzchni w świetle : od 2000 mm do 6000 mm ( w odcinkach co 500 mm). Wysokość blokady od 675 mm do 800 mm powyżej powierzchni jezdni.

ZDJECIE-BLO-DRO-4